PL
EN
Menu
aktualnosci-o-luksusie

Doświadczać luksusu wszystkimi zmysłami

„Polacy są gotowi by doświadczać luksusu na najwyższym poziomie”

Pomorskie Randez Vous to największe w Polsce, elitarne wydarzenie, które pozwala zaproszonym gościom doświadczyć wszystkich wymiarów luksusu. Na początku czerwca w ciągu jednego wieczoru na gdańskim wybrzeżu spotkało się 50 marek premium, które zaprezentowały swoje flagowe produkty.

W 2016 r. odbyła się III edycja Pomorskiego Randez Vous, jak podkreślają organizatorzy: wydarzenie z roku na rok gromadzi coraz więcej ekskluzywnych marek i coraz liczniejszą grupę ludzi ze świata polityki, biznesu i estrady.

W tym roku w spotkaniu z luksusem wzięło udział ponad 800 gości, a wśród nich między innymi: Dariusz Michalczewski, Mateusz Kusznierewicz, Borys Szyc, Edyta Górniak, Mateusz Damięckie czy Katarzyna Figura.

Wydarzenie, które rozpoczęło się o 17.00 obfitowało w wiele różnorodnych rozrywek i atrakcji na najwyższym poziomie. Goście mogli zobaczyć, dotknąć, powąchać i posmakować luksusu - mogli doświadczyć go wszystkimi zmysłami. Podczas organizowanego przez stocznię jachtową Sunreef Yachts wydarzenia, Joanna Przetakiewicz zaprezentowała nową jesienno – zimową kolekcję La Mania, a Jaguar, Aston Martin i inne znane koncerny samochodowe przedstawiły luksusowe egzemplarze swoich pojazdów. Goście mogli podziwiać również pokaz sztuki barmańskiej i skosztować smakowitych potraw, które przygotował Witek Iwański podczas show „live cooking”.

Pomorskie Randez Vous zostało zainspirowane przez podobną imprezę odbywającą się na chińskiej wyspie Hajnan. Po raz pierwszy zostało zorganizowane w 2013 r., bo jak podkreśla Francis Lapp – Prezes Stoczni Sunreef Yachts, głównego organizatora Pomorskiego Randez Vous: „Już w 2013 r., kiedy organizowaliśmy I-szą edycję Pomorskiego Rendez Vous wiedziałem, że Polacy są gotowi by doświadczać luksusu na najwyższym poziomie. Jestem dumny, że udaje nam się każdego roku zaprosić do współpracy coraz większą liczbę Partnerów, a nasza inicjatywa staje się obowiązkowym wydarzeniem sektora ekskluzywnego i jego wielbicieli.” W tym roku Luxusportal objął wydarzenie honorowym patronatem już nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni, cytując raz jeszcze prezesa Francisa Lappa: „Do zobaczenia w przyszłym roku na IV edycji Pomorskiego Rendez Vous”.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł