PL
EN
Menu
moda-i-styl
Najnowsza luksusowa kolekcja odzieży autorstwa znanej projektantki Evy Minge to powiew wiosny, odczuwalny w lekkich materiałach, a jednocześnie siła kobiecości i ujmująca zmysłowość, doskonale widoczna w ekskluzywnym designie, charakterystycznym dla tej wiodącej polskiej projektantki.

Marka Eva Minge to jedna z najsłynniejszych polskich marek luksusowych na świecie. Jej dwudziestoletnia historia, pełna spektakularnych sukcesów, takich jak międzynarodowej rangi tytuł „Next Couture”, przyznany przez prestiżową organizację Alta Moda, wyróżnienie przyznane przez mera Rzymu za wyjątkowe zasługi dla miasta, Oskara Mody, oraz kilku Złotych Medali na Międzynarodowych Targach Mody w Moskwie i Kijowie.

Najsłynniejsza polska projektantka otrzymuje liczne zaproszenia na największe światowe wydarzenia modowe, między innymi tygodnie mody w Rzymie, Mediolanie, Paryżu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, czy Dubaju.

Firma trzykrotnie otrzymała prestiżowy tytuł luksusowej marki roku.

Pełne dynamizmu i nowatorskie projekty Evy to nie tylko ubrania, ale także kolekcje luksusowych dodatków, oraz ekskluzywnych artykułów wyposażenia wnętrz.
Poprzednia prezentacja Zamknij Następna prezentacja
X