PL
EN
Menu
aktualnosci-o-luksusie

Tortue - niezwykły zegarek od Cartiera

Z przyjemnością nadal odkrywamy luksusowy świat zegarków marki Cartier. Tortue to kolejna niepowtarzalna prezentacja, którą dla Państwa przygotowaliśmy. Serdecznie zapraszamy do diamentowego świata widzianego oczami Cartier a latach 20' XX wieku.

Louis-Francois Cartier to pionier zegarmistrzostwa, którego dzieło pielęgnowane jest po dziś dzień. Pierwszy męski zegarek zakładany na nadgarstek wyszedł dzięki jego pracy w 1904 roku. Od tego momentu marka Cartier jest legendą i dla niektórych niedoścignionym wzorem do naśladowania.

Tortue to linia stworzona w 1912 roku, która zawsze zajmowała i nadal zajmuje szczególne miejsce wśród modeli marki Cartier. Inspiracją do stworzenia nowej linii była żółwia skorupa. Zegarki łączą elegancki i ponadczasowy kształt z energią i wyjątkowym nowoczesnym wzornictwem.

Cartier zawsze stawiał na luksus. Jednak biorąc pod uwagę upodobania swoich klientów, wśród których nie każdy kocha kamienie szlachetne, linia Tortue dostępna jest z diamentami lub bez nich. Co oczywiście nie umniejsza wyjątkowości każdego z modeli. Dostępnych jest tylko osiem wzorów, każdy z zamontowanym ręcznym mechanizmem. Dowolność w kolorze złota sprawia, że każdy znajdzie model idealny dla siebie. Różowe, białe i tradycyjne złoto w połączeniu ze skórzaną lub metalową bransoletą dają niepowtarzalny efekt.

Wersja od złotej firmy sprzedawana jest w ekskluzywnej i unikalnej skrzynce wykończonej drewnem Cherry Oak i mieszczącej telefon, jego akcesoria i certyfikat w dodatkowej szufladce. Jak w przypadku zwykłych modeli dostępne są również słuchawki, z tą różnicą, że te również są pokryte złotem!

Przekątna ekranu 4,7 cala, oraz największa dostępna pamięć 128 GB sprawiają, że jest to combo- telefon, który pomieści niezliczoną ilość danych. Obie firmy oprócz sprzedaży złotych telefonów, oferują również inne drogie gadżety i sprzęty takie jak zegarki, spinki do mankietów, a nawet konsole do gier, rowery, czy aparaty pokryte drogimi kruszcami.

Więcej: Tortue - Cartier
Poprzedni artykuł
Następny artykuł